Jump to content

MODRÁ HLAVA 75C-HI DNA 75C REPLAY V2.1.2

   (0 reviews)

2 Screenshots

About This File

Česká verze ovládání. Přidána funkce REPLAY (zde REPETE). Nová je grafická orientace v menu. Žádné obrázky pro analfabety, jen barevné pole a po jeho označení se objeví  žlutý popis funkce. Slibuji si rychlou orientaci v menu, později, při zapamatování barevných polí, ještě rychlejší přesun v nabídce. Zkoušel jsem to nějaký čas a zdá se mi, že to slouží dobře. Jednotlivé karty vypadají jednoduše a tak i přehledně.

Přijde-li vám toto řešení tak užitečné, budu rád.

Anatom

HI-DNA75C-V2.1.0 Theme.ecigtheme


What's New in Version DNA 75C REPLAY V2.1.2   See changelog

Released

V této nové verzi je funkce REPLAY přidána. Je kompaktibilní s DNA75C. Je však nutné nastavit v EScribe u jednotlivých profilů 1 až 8, zaškrtnutím políčka jejich použití, pro opakování. Na hlavní kertě se objeví nápis REPETE, je li přehrávání aktivní. Není-li aktivní, je na stejném poli výkonu a jeho nastavení.

Česká verze ovládání. Nová je barevná orientace v menu. Žádné obrázky, jen barevné pole. S označením pole se objeví nahoře na kartě žlutý popis funkce. Slibuji si rychlou orientaci v menu, později, při zapamatování barevných polí, ještě jednodušší přesun v nabídce. Zkoušel jsem to nějaký čas a zdá se mi, že to slouží dobře. Jednotlivé karty vypadají jednoduše a tak i přehledně.

Upravil jsem vzhled a organizaci karet pro zjednodušení vzhledu. Funkce označené volbyHI-DNA75C-REPLAY V2.1.2.ecigtheme je nyní znázorněna uprostřed karty.

Přijde-li vám toto řešení  užitečné, budu rád.

Anatom

 

HI-DNA75C-REPLAY V2.1.1.ecigtheme

  • With version DNA 75C REPLAY V2.1.2:
  • Download

User Feedback

Create an account or sign in to leave a review

You need to be a member in order to leave a review

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

There are no reviews to display.

×
×
  • Create New...